OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2020-12-27

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedzielę Świętej Rodziny (sw Jana)- 27 XII 2020.

1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Przed błogosławieństwem odmówimy modlitwę w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, szczególnie tych, które przeżywają trudny czas.
  2. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz 13:30 (Kotowice g 12) na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok.
  3. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Ciągle słyszymy o nowych konfliktach, które wybuchają w różnych miejscach świata. W czasie modlitwy o pokój módlmy się także o opamiętanie dla tych, którzy dla własnych interesów sieją niepokój i wywołują konflikty.
  4. 2 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 17.30 Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny. Okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia.
  5. Dziękuję za każde dobro i wszelką pomoc, za ofiarowane produkty, oraz za przygotowanie  kościoła parafialnego oraz kościoła w Kotowicach do świętowania niedzieli. Dziękuję za składane ofiary przelewem na rachunek bankowy parafii      PKO BP 77 1020 5242 0000 2602 0468 6988.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia o wszystkim wiernym życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Wszystkim życzymy dobrej, spokojnej, miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Do wieczności odszeła śp Jadwiga Kwiecień  – wieczne odpoczywanie racz jej dać mu Panie…..

INTENCJE  MSZALNE

27.12.20 r. – Niedziela w oktawie N Pańskiego – świetej rodziny Jezusa, Maryi  i józefa (sw Jana)

• 8.00 (Pęgów) ++ Stanisława i zmm z r Powierza i Szeląg